
MIÉRT KELL HAZUDNI???
Tegnap megint belefutottam egy irdatlan nagy hazugságba.
(A linkjét az első hozzászólásban láthatjátok)
És megint az a Bene Gábor követte el, aki az emberek összezavarása és félrevezetése érdekében nem csak a Történeti Alkotmányról, nem csak az Ideiglenes Alkotmányról meg az érvénytelen Alaptörvényről hazudozik össze-vissza mindent , hanem rólam is.
.
Ma már nem a diktatúrát létrehozó politikusok és jogászok a legnagyobb bűnösök a diktatúra magyar nemzetet pusztító tevékenységében.
Hanem azok, akik miatt nem tudjuk felszámolni, akik a hazugságaikkal, az emberek félrevezetésével, mozgalmak, pártok létrehozásával azokat az embereket akadályozzák, akik már rég felszámolhatták volna ezt a diktatúrát.
Patrubány Miklós és Bene Gábor. Ezen a videón szépen egymás mellé kerültek. 
Utólag mindig kiderül az igazság, hogy Patrubány Miklós kire, melyik "jogászra" hivatkozott, amikor az MVSZ Elnöksége nem szervezte meg azt a Jogi Fórumot, amelyikkel felszámolhatta volna a diktatúrát és azzal a kényszeroltást. A legnagyobb hazugokra!
A videó alá írt hozzászólásomat ideteszem, hogy megmaradjon, ha onnan törölnék!
.
"Tibor Geri
Miért kell hazudni??????????????????????
1. Ha Bene Gábor jogászként nem ismeri el a 45-ös szabad választáson 53%-os többséget szerzett Kisgazda párt első törvényét (1945. évi XI. tc.) érvényes jognak, miközben a hasonlóan megszületett 1920. évi I. törvényt nem csak elfogadja, hanem olyant is belelát, ami nincs is benne, akkor Bene Gábor jogi tudásával valami baj van.
Ez a törvény a következőket írja:
(Én IDÉZEK, Bene Gábor meg HAZUDIK)
"1. § (2) A Nemzetgyűlés állapítja meg Magyarország alkotmányát és államformáját."
Ez alapján a törvény alapján született az 1946. évi I. tc. Magyarország államformájáról.
Majd 1949-ben a következő Nemzetgyűlés megalkotott egy TÖRVÉNYT (állami alaptörvényt) és megtévesztésül az alkotmány nevet adta neki.
Mert a 45. évi XI. tc. 1.§ (2) bekezdése alapján JOGSZERŰEN alkotmányt is alkothatott volna. De csak egy törvényt alkottak.
Tehát a megalkotott jogot - Horthy Magyarország nevű államának 1949. évi XX. törvényét - jogilag ÉRVÉNYESEN alkották meg!!!!!!!!!!!!
Ezért a törvény hatályba lépése után a magyar állam neve a továbbiakban Magyarország helyett Magyar Népköztársaság.
Ha ezt - amit egy I. éves joghallgatónak az 1. vizsgáján tudni kell - egy Bene Gábor nevű jogásznak el kell magyarázni és akkor se érti, akkor ott nagy bajok vannak a fejben.
Az, hogy az érvényesen meghozott törvény a megalkotói akarata szerint elkezdte átalakítani előbb az államot majd a társadalmat az ő akaratuk szerint, az csak azt jelenti, hogy a jog betöltötte funkcióját. Jogbölcseleti vizsgatételem szerint a jog az az eszköz, mely a politikai rendszer akaratát az állam segítségével átviszi a társadalmi rendszerre.
2. Ha Bene Gábor nem ismeri el érvényes jognak az 1949. évi XX. törvényt, (nem ismeri el a kommunista diktatúra jogszerűen létrejött létét, mely pont olyan jogilag érvényes módon jött létre, mint Hitler diktatúrája), akkor előbb adja vissza a diplomáját, mert azt abban a kommunista diktatúrában szerezte, tehát szerinte érvénytelen.
Másodszor.
Ez jog. Mindegy, hogy ki mit gondol róla, hogy milyen államot és társadalmat hoz létre az a jog.
Ha jogszerűen alkották, akkor jogilag érvényes. Márpedig a Magyar Népköztársaság Alkotmánynak nevezett állami alaptörvényét jogilag ÉRVÉNYESEN alkották meg.
Mert azok a mocskos kommunisták még odafigyeltek arra, hogy a jogalkotásuk formailag érvényes legyen. Nem úgy, mint Orbánék 2010-ben, amikor abban a törvényben adtak maguknak alkotmányozó jogot, amit csak a már meglevő alkotmányozó joggal alkothattak volna meg.
Arról nem is beszélve, hogy Bene Gábor a TAHSZ tagjaként 2010-ben még a 49. évi XX. törvény alapján megválasztott Orbán Kormánnyal akarta hatályába visszahelyeztetni a Történeti Alkotmányt, és akkor eszébe se jutott se az, hogy a 49. évi XX. törvény érvénytelen, se az, hogy képviselő nem állíthatja vissza a Történeti Alkotmányt a Szent Korona Teste, azaz a nép helyett.
3. Bene Gábor kétszer említette a nevemet, és mindkétszer hazugságot mondott rólam. A rólam mondott korábbi hazugságairól most nem beszélek.
Sosem állítottam, hogy a 89. évi XXXI-es törvényhez kell visszamenni.
Én azt állítom, hogy Magyarország Alaptörvénye jogilag érvénytelen, mert nem az alkotta meg, akit erre az alkotmány feljogosít. Tehát én azt mondom, amit az alkotmány iis mond, hogy a képviselőknek NINCS JOGUK olyan alkotmányt alkotni, amivel hatályon kívül helyezhetik a 49. évi XX-ast. Bene Gábor meg két társa azt mondta 2011-ben, és most is azt mondja, amit Kolláth György is mondott. Hogy a képviselőknek JOGUK VOLT MEGALKOTNI Magyarország Alaptörvényét, csak ROSSZUL CSINÁLTÁK. Na ez a rohadt nagy hazugság. Mert ezzel azt mondja, hogy újra a képviselők alkotmányozhatnak. Vagyis azt a háttérhatalom által 1920-ban bevezetett hazugságot akarják megőrizni, amit pont a 89-es módosítás törölt el. Hogy a képviselő alkotmányozhat a nép helyett!!!
Én semmire nem akarok rávenni senkit.
Én csak azt mondom, hogy amit jogilag érvényesen alkottak, az érvényes, tehát a 49. évi XX. törvény és annak 1989-es módosítása is érvényes, és amit jogilag érvénytelenül alkottak, az jogilag érvénytelen, tehát a Magyarország Alaptörvénye nevű dokumentum érvénytelen, ezért alkalmatlan arra, hogy vele hatályon kívül helyezzék Magyarország Alkotmányát.
Az pedig a jogászok szégyene - benne leginkább Bene Gáboré, mert neki legalább 5x elmagyaráztam már - hogy ezt jogász professzoroknak 10 éve magyarázom már, és még mindig úgy tesznek, mint akik nem értik azt, amit egy I. éves joghallgatónak is tudni kell, mert annyira egyszerű.
Csak az alkotmány bevezetőjét és a 2.§ (2) bekezdését kellene elolvasni, mert abban pontosan benne van, hogy meddig hatályos, ki és milyen nevű törvénynel helyezheti hatályon kívül. Mert minden más próbálkozás jogilag érvénytelen. Én csak ezt akarom megértetni a jogászokkal, amit tudniuk kell, tudnak is, csak MIND HAZUDNAK.
Élükön Bene Gáborral.
A baj az, hogy ezeknek a jogászoknak köszönhetjük a diktatúra létrejöttét és 10 éves működését.
|