
Egy vita tanulságai – folytatás
Sokan nem értik, hogy miért foglalkozom olyan sokat ezzel a vitával, miért pazarolok rá ennyi energiát. Nagyon egyszerű. Ennek a vitának legalább 7 évvel ezelőtt kellett volna megtörténnie.
Akkor, amikor az MVSZ székházában a velünk való vitában Boór Ferenc mellett Bene Gábornak kellett volna ülni. (Csak akkor azt nem vállalta fel, maga helyett mást küldött.)
És akkor, ott, arról kellett volna MEGÁLLAPODNI, hogy milyen KÖZÖS STRATÉGIÁT követünk a Magyarország nevű alkotmányellenes diktatúra felszámolásában.
Mert az MVSZ és a „Fideszen kívüli” teljes „nemzeti oldal” - Bene Gáborékat is beleértve - legalább 7 éve elindíthatta volna a diktatúra felszámolását egy Alaptörvény érvénytelenségét kimondó Jogi Fórum lebonyolításával.
.
És két éve azt is tudják, hogy a saját dokumentumaikban lefektetett és hangoztatott céljaik – a történeti alkotmány jogaiba való visszahelyezése, és a trianoni békediktátum eltörlése – csak a Magyarország nevű diktatúra felszámolásával kezdődhet meg! Annak eszköze meg egy Jogi Fórum. Amit bármikor megtarthatnának, 100 ezer Nyilatkozat összegyűjtése nélkül is!
Helyette megint mást tesznek!!!
.
Tavaly elárulták a megoldást tőlük váró magyar népet, megmentették a diktatúrát a fölszámolás elindításától! Az idén már a hatalmukat akarják átmenteni az Alaptörvénnyel, egy új államba.
Olyat hazudnak, amivel a saját - állítólagos - céljaikat se lehet elérni!
Na ezért kell ezzel a vitával foglalkozni, mert ebben a vitában pont ezeket a hazugságokat leplezem le és cáfolom meg, amivel az MVSZ és Benéék nem fölszámolni akarják a diktatúrát, hanem MEGMENTENI, hatalmukat ’89 mintájára ÁTMENTENI egy általuk létrehozott érvénytelen államba.
.
A Bene Gáborékkal folytatott vita mind az öt részét végignézve azt mondhatom, hogy a mi szempontunkból nagyon eredményes volt ez a vita.
Aki tudja, mentse le őket, kordokumentumok lesznek.
Mert olyan dolgokat mondhattam el, amik az ő rendezvényeiken eddig még nem hangzottak el. Ezeket nem tudják cáfolni, mindig lehet majd idézni nekik.
Ezek listáját minden videó alá, külön magyarázattal felteszem.
És láthatóvá vált az is, hogy mit tervez a háttérhatalom, hogyan akarja átértelmezni a Történeti Alkotmányt, és hogyan akarja vele megmenteni a Magyarország nevű háttérhatalmi diktatúrát.
A végével, az összegzéssel kezdem.
.
Összegzés: A háttérhatalom a diktatúra megmentése érdekében most arra vetemedett, hogy megpróbálják átértelmezni az általuk eddig hirdetett Történeti Alkotmányt. Az elejére már nem a vérszerződést teszik, hanem a Történelmi Alkotmányhoz hasonlóan Isteni eredetűnek tekintik, amit a Szent Koronával együtt kapott a magyarság. Tehát már nem jogként, hanem a Történelmi Alkotmány mintájára jog felett állóként tekintenek rá, ami létrehozza a mindenkori magyar államot. Az állami jogalkotás csak megállapít, az alkotmány alapján. Tehát a Történeti Alkotmány – szerintük - már nem vesztette hatályát 1944-ben a megszállás miatt, most is „érvényben van”. „Csak a magyar nép nem tudja érvényre juttatni, mert megszállás alatt vagyunk.”
.
Szerintük az 1918-as Antant megszállás nem számít, mert egy választás után Horthy helyreállította az alkotmányos rendet (mivel, hogyan, melyiket? a háttérhatalom képviselői szuverenitása mióta magyar alkotmányos rend?), viszont az 1945-ös hasonló választás az érvénytelen, mert szovjet megszállás alatt zajlott. Ezért minden utána levő választás, és a választás után fölálló Nemzet- illetve Országgyűlés érvénytelen, a létrehozott államok és annak törvényei is érvénytelenek. Kivéve a 2010-es választást, meg a képviselők alkotta Alaptörvényt, mert az – szerintük - érvényes magyar államot hozott létre, hiszen a Történeti Alkotmányra hivatkozik és az állam neve újra Magyarország.
.
Félelmetes hazugságözön, a jog, a szavak és a logika megerőszakolása annak érdekében, hogy a megtévesztően Magyarországnak nevezett c..nista diktatúrát megmentsék, és egy 89-hez hasonló „rendszerváltással” bevigyék a Történeti Alkotmány alá, egy diktatúra által létrehozott Nemzetgyűlés segítségével.
Mely Nemzetgyűlés felét a diktatúra képviselői adnák.
Tehát egyértelműen a Magyarország nevű, alkotmányellenes c..nista diktatúra megmentési, átmentési kísérlete a Történeti Alkotmány átértelmezése, amit Bene Gábor és Diviki Attila adott elő.
.
Ezt cáfoltam meg részleteiben és egészében, kezdve az 1918-20-as, magyar segédlettel végrehajtott háttérhatalmi államcsere ismertetésével, a Magyarország nevű állam létrehozásának ismertetésével, párhuzamba állítva Clarck tábornokot Vorosilovval, 1920-at 1945-tel, a trianoni békediktátumot a párizsi békediktátummal. Mert ez a kettő szinte teljesen ugyanaz, mindkettő háttérhatalmi vezénylettel történt. És végül beszélhettem az Alaptörvény érvénytelenségéről, amivel az AHNSZ az alkotmányos jogfolytonosságot akarja helyreállítani.
.
Azt terveztem, hogy leírom ennek részleteit, de olyan hosszú, hogy senki nem fogja végigolvasni.
a többit folyamatosan írom, és teszem fel.
A további videókat itt találjátok:
.
Viszont, hogy az egész vita érthető legyen, röviden leírom, hogy mi az én álláspontom alkotmány és jog, a nemzetközi jog és a magyar állam joga vonatkozásában.
Én mind a Halász József által képviselt Történelmi Alkotmány, mint a főleg római-keresztény magyarok képviselte Történeti Alkotmány eddig ismert és terjesztett koncepcióját elfogadtam. Annyi kiegészítéssel, hogy a Történeti Alkotmány hatályvesztése (alkotmányként való alkalmazásának vége) nem 1944-ben következett be, hanem 1920-ban, a trianoni békediktátum aláírásával.
.
Ekkortól viszont nemzetközi joggal az állami jogfolytonosság helyreállt az ezeréves magyar állammal, és ez az állami jogfolytonosság töretlen a mai napig. Ebből a sorból lóg ki az érvénytelen Alaptörvénnyel létrehozott Magyarország nevű diktatúra, mely nem magyar állam.
Azt kell jól megérteni (és nem a hazugságot kell elfogadni) hogy a magyar állam külső hatalommal való megszállása nem 1944-ben a német bevonulással kezdődött. Hanem 1918-ban, az Antant (szerb, cseh és román) csapatok bevonulásával. És innen kezdve 1920-ban és 1945-ben két tökéletesen egyforma háttérhatalmi technikával hozták létre a jogfolytonos magyar államot, a végén nemzetközi békediktátummal.
.
Olyan nincs, hogy ezek közül az egyiket nem tekintjük háttérhatalom által létrehozott államnak, a másikat meg annak tekintjük. Én mindkettőt annak tekintem, TUDOMÁSUL VESZEM a történéseket 973-tól 1990-ig, és elfogadom a magyar állam jogfolytonosságát és az állam által alkotott (háttérhatalmi) jogot a háttérhatalom által alkotott minden nemzetközi joggal együtt, különösen az ENSZ Emberi Jogi Törvényeit.
Mindezt azért teszem, mert ez a háttérhatalmi jog (a hazai és nemzetközi együtt) LEHETŐVÉ TESZI a magyar nép számára, hogy JOGSZERŰEN (a nemzetközi jog, a magyar állam érvényes és hatályos joga, de a Történeti Alkotmány joga szerint is) mi, a magyar nép helyreállítsuk az alkotmányos jogfolytonosságot, és ezen keresztül visszajussunk az ősi szkíta-hun-magyar értékrendhez. És az ilyen szellemiségű Történelmi Alkotmány alapján, szabad és független, politikai pártok és államadósság nélküli, új, jogfolytonos magyar államot hozzunk létre Atilla hun és Árpád magyar államával.
|